Nejlepší země pro cestovní ruch v roce 2022

 

Nejlepší země pro cestovní ruch v roce 2022

turistika v Turecku

Turecko je důležitou zemí v Asii. Hraničí se Sýrií, Řeckem a Irákem a má také pobřeží Středozemního moře. Jeho jméno znamená „země Turků“ a je domovem více než 78 milionů lidí. Turecko má mnoho přírodních zdrojů, jako jsou mrtvé řeky, hory, lesy a náhorní plošiny. Je to důležitá destinace pro cestovní ruch – domácí i mezinárodní – díky své bohaté historii a kultuře.


Cestovní ruch pomohl turecké ekonomice v průběhu času růst. Mezinárodní návštěvníci v roce 2017 utratili peníze za hotely, restaurace, dopravu a další zboží a služby. Peníze utratili také za vstupenky na návštěvu Turecka. To pomohlo turecké liře vydělat cizí měnu. Navíc to zvýšilo HDP země. Hlavním způsobem propagace cestovního ruchu jsou marketingové kampaně. To pomáhá zemím získat zájem o jejich produkty nebo služby. Kromě toho je nejlepší, aby propagace cestovního ruchu řešil vládní orgán, aby byly dodržovány standardy. Mohou zajistit, aby všechny propagační materiály byly etické a přesně odrážely dědictví země.


Cestovní ruch může mít pozitivní dopad na přírodní prostředí i na místa kulturního dědictví. Místa bývají během turistické sezóny dobře udržovaná a čistá. Díky tomu jsou bez hmyzu a jiných škůdců, kteří by poškozovali životní prostředí. Navíc tuto práci nemusí dělat místní obyvatelé – pouze turisté se musí starat o zachování životního prostředí. Není také třeba, aby úředníci špatně zacházeli s kulturními památkami, když jim jde o uklidnění turistů. Tímto způsobem mohou místo toho zaměřit své úsilí na zachování přírodního prostředí.


Kulturní turistika může podporovat a uchovávat historii, umění, kulturu a tradice Turecka. Mnoho místních lidí netuší, že Turecko má starověké kultury, jako je řecká nebo římská, a také křesťanské tradice. Tento typ cestovního ruchu podporuje všechny různé druhy kulturních památek, jako jsou mešity, paláce, hrobky a festivaly v různých provinciích Turecka. Vláda se o tato místa velmi stará, aby měli turisté při jejich návštěvě autentický zážitek. Dělají to proto, aby lidé věděli, že tato místa existují a chtějí je vidět, než je zničí turismus.


Celkově je cestovní ruch vynikajícím způsobem, jak podpořit ekonomický růst a zachovat památky kulturního dědictví – stejně dávno jako včera a zítra. Existují však způsoby, jak propagovat cestovní ruch, aniž bychom jakkoli poškozovali přírodní nebo historické prostředí. Pokud jde o propagaci míst kulturního dědictví, vláda odvádí skvělou práci při propagaci kulturních míst v celém Turecku, aby každý viděl, jak je na své kulturní dědictví hrdý.


Cestovní ruch v Itálii


Itálie je země velkého kulturního významu a krásy. Je domovem slavných památek, jako je Vatikán a Milánský dóm. Italská kuchyně je také známá po celém světě. Cestovatelé i domorodci milují objevování jedinečné italské historie, kultury a přírodních divů.


Itálie je známá svým uměním a kulturou. Mnozí ho považují za kolébku umění – konkrétně renesance. Navíc mnozí považují Leonarda Da Vinciho za přirozeného syna. Da Vinci byl dokonce zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Itálie je také domovem mnoha muzeí, včetně Louvru a paláce Pitti. Mnoho lidí se na své cestě do Itálie vydává na prohlídky těchto slavných atrakcí.


Vláda tvrdě pracovala na podpoře cestovního ruchu v Itálii. Propagují ji prostřednictvím reklam, festivalů a motivačních programů. Vláda také vlastní mnoho z nejoblíbenějších turistických míst, jako je Vatikán a Duomo di Milan. Chtějí se ujistit, že tato místa jsou udržována v dobrém stavu, aby noví turisté měli vynikající zážitek. Všechny tyto snahy zajišťují, že Itálie zůstává jednou z předních světových destinací pro turisty.


Cestovní ekonomiku v Itálii řídí novomanželé na svatební cestě a mezinárodní turisté. Tyto dvě skupiny představují největší zdroje ročních příjmů z domácího cestovního ruchu v Itálii. Cestovní kanceláře rezervují líbánky do Florencie na romantické večeře v restauracích oceněných hvězdičkou Michelin a na módních přehlídkách v Miláně. Turisté z jiných zemí se na cestě do Itálie zastavují i ​​ve svých domovských zemích. Tyto mezipřistání výrazně zvyšují počet turistů, ale celkový počet příliš neovlivňují. Ať tak či onak, jsou dobré pro turistický průmysl v regionu!


Italská přírodní krása ji udržuje magnetem pro turisty. Mnoho slavných umělců v průběhu let využilo přírodu jako inspiraci. Přírodní krásy italských jezer, hor, údolí a plání je něco, co každý rád vidí z první ruky. Lidé z celého světa se přijíždějí osobně podívat na tyto přírodní zázraky. Patří sem lidé z rozvinutých i rozvojových zemí. Italská turistická čísla jsou vysoká bez ohledu na to, z jaké země jste!


Itálie je kulturně bohatá země s mnoha fascinujícími prvky, které oslovují cestovatele z celého světa. Jeho umění je světově proslulé a jeho architektura je podmanivá pro domorodce i návštěvníky. Díky své přírodní kráse je magnetem pro turisty, zejména pro ty, kteří plánují návštěvu během hlavních měsíců března a dubna.


Turistika v Americe


Turistický průmysl v USA je významnou součástí národního hospodářství; generuje více než 260 miliard dolarů ročně. Toto odvětví celosvětově zaměstnává přes 130 milionů lidí a představuje přibližně 12 % světového propojeného trhu cestovního ruchu. Kromě globálních ekonomických výhod přinášejí mezinárodní návštěvníci do USA také zahraniční kulturu, nápady a podnikání. Ve skutečnosti navštívilo Spojené státy v roce 2016 odhadem 51 milionů mezinárodních turistů.


Hlavním přínosem tohoto masivního přílivu peníze a lidé je, že posilují ekonomiku země. Zvýšené výdaje zahraničních návštěvníků vytvářejí nová pracovní místa a přispívají k hrubému domácímu produktu (HDP) země. Je to dáno tím, že velkou část svých peněz utratí při návštěvě země. Kromě toho americké podniky těží ze zvýšeného zahraničního obchodu a příjmů generovaných mezinárodními obchodními partnerstvími. Globální cestovatelé v podstatě nakupují zboží a služby od amerických podniků a přispívají k příjmům země.


Další výhodou mezinárodního cestovního ruchu je, že vytváří nové obchodní příležitosti pro americké společnosti. Mezinárodní návštěvníci cestují především do oblíbených destinací, jako je New York City, Las Vegas a Los Angeles. Někteří volí menší, ale stále rostoucí města, jako je Birmingham v Alabamě nebo Augusta v Georgii. Zatímco jsou v těchto městech, nakupují od místních podniků, jako jsou restaurace a obchody. Tyto obchodní příležitosti poskytují americkým společnostem způsob, jak oslovit nové zákazníky a generovat příjmy ze zahraničí.


S tímto masivním průmyslem jsou však spojeny některé výzvy. Za prvé, obavy o bezpečnost mohou utlumit nadšení země z hostování mezinárodních turistů. Například během evropské turistické sezóny 2018 došlo k několika bombovým incidentům, které způsobily vážné hospodářské škody několika zemím. Z tohoto důvodu vlády vyzývají občany i návštěvníky, aby při návštěvě vysoce rizikových oblastí dodržovali bezpečnostní pokyny. Kromě toho policisté hlídají všechna turistická místa nepřetržitě, aby zajistili, že všichni zůstanou v bezpečí. Aby světu skutečně ukázali velikost země, chtěli by udělat vše, co je v jejich silách, aby se turisté při jejich návštěvě cítili dobře.


Další výzva, před kterou turistický průmysl stojí, leží mimo samotnou zemi – se samotnými mezinárodními hosty. Hlavním způsobem, jakým jejich výdaje přispívají k ekonomice, jsou nákupy amerických spotřebitelů. Důvodem je, že mnoho mezinárodních hostů nakupuje zboží a služby od amerických podniků, když sami navštíví zemi. Studie ve skutečnosti ukazují, že každý mezinárodní turista utratí při návštěvě Ameriky kolem 1 500 $! To značně přispívá k národnímu hospodářství, protože zvyšuje tržby podnikům v Americe i v mezinárodně vyvážených zemích.


Celkově turisté poskytují ohromnou ekonomickou vzpruhu jakékoli zemi prostřednictvím svého chování při utrácení a vzájemného působení cizí kultury. Vládní nařízení usnadňuje turistům cítit se bezpečně a pohodlně při návštěvě vysoce rizikových oblastí – ale konkurence mezi městy jim každopádně ztěžuje zvýšení bezpečnosti! Zvýšené obchodní příležitosti pro místní společnosti navíc usnadňují globalizaci obohatit obě ekonomiky!.

Comments

Popular posts from this blog

Erklärung von ezoic und wie man sich in Ezoic registriert und akzeptiert und davon profitiert

Sehen Sie sich am heutigen Samstag das Spiel zwischen Al-Ahly und Monterrey bei der FIFA Klub-Weltmeisterschaft 2022 an